Blog

Zde najdete mé články, které publikuji na internetu.

PROHLÁŠENÍ ALESSANDRA ALAGII K ČLÁNKU „ITAL, KTERÝ CHCE DO SENÁTU: PODMÍNKA I TELEFONÁT NACISTOVI (AKTUÁLNĚ.CZ, ČLÁNEK ZE DNE 18. 9. 2014)

před 5 roky, 18.9.2014

Dnes a denně se potkávám s lidmi, hovořím s nimi o našem regionu, o tom co, je trápí, co by šlo řešit lépe atd. Většinou od lidí slyším, že jsem výjimkou, protože ostatní kandidáty na senátora u nich v obci či městě neviděli.

Číst celý článek

Slavnosti vína: krásná tradice s vůní lahodných dobrot

před 5 roky, 13.9.2014

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek zkrátka nemůže zkazit nic. A počasí už vůbec ne. Ráno se sice dešťové mraky „snažily“ ze všech sil, aby vzaly návštěvníkům radost z oslavy vína, krásných krojů, písniček a nesčetných dobrot, ovšem lidská srdečnost nakonec triumfovala a rozehnala mraky jako páru nad hrncem.

Číst celý článek

Nenechejme děti zločincům…

před 5 roky, 11.9.2014

Děsivá událost, při které přišla dívenka z Klášterce o život, je jednou z nejhorších zpráv posledních dnů. Jak snížit bolest její rodiny? Lze to vůbec? A ptám se stále dokola, muselo se to stát? Nešlo tomu zabránit?

Číst celý článek

Uherské Hradiště: Requiem bude svátkem milovníků klasické hudby

před 5 roky, 10.9.2014

Na pátek 12. září se v Uherském Hradišti chystá hudební lahůdka v podobě té nejlepší klasické hudby. Koncert Requiem od W.A Mozarta se uskuteční v den zahájení Slavností vína a otevřených památek v kostele Sv. Františka Xaverského na Masarykově náměstí, v 18.30. hodin.

Číst celý článek

HRUBÁ VRBKA: Hasičský potěr je příslibem do budoucnosti.

před 5 roky, 9.9.2014

Hrubá Vrbka – V neděli odpoledne jsem s volebním štábem navštívil Dětskou hasičskou soutěž pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje a župana Trnavského kraje v Hrubé Vrbce. Celkem 16 družstev mladších a starších žáků předvedlo, jak zvládne požární útok, štafetu dvojic a štafetu CTIF.

Číst celý článek