Blog

Zde najdete mé články, které publikuji na internetu.

BUCHLOVIČTÍ DŮCHODCI: STÁT SE K NÁM CHOVÁ MACEŠSKY

před 5 roky, 6.9.2014

Velmi příjemné bylo páteční (5. září) setkání s obyvateli Domova pro seniory v Buchlovicích. Setkání se zúčastnilo celkem zhruba 40 babiček a dědečků a někteří členové personálu.

Číst celý článek

O HENDIKEPOVANÉ JE V KUNOVICÍCH VZORNĚ POSTARÁNO

před 5 roky, 3.9.2014

„Je nutné ukázat lidem, že hendikepovaní jsou plnohodnotnými členy této společnosti. Umí se smát smát, radovat z maličkostí, ale jsou občas i smutní, ale vždy snaživí a vděční za vlídné slovo,“ připomněla při našem dnešním povídání (středa 3. září) vedoucí Domova pro osoby se zdravotním postižením Kunovice Cihlářská, paní Ing. Vladimíra Ševčíková.

Číst celý článek

SALAŠ: PRO MNE JSOU VÍTĚZOVÉ VŠICHNI DOBROVOLNÍ HASIČI

před 5 roky, 31.8.2014

Salaš – Velmi slavnostní atmosféra ovládla v sobotu 30. srpna Salaš. Nenápadná obec ožila požárním sportem. Na tamním hřišti se utkalo celkem 24 týmů, a to v turnaji O pohár starosty obce Salaš a ve Velké ceně Okresního sdružení hasičů.

Číst celý článek

KORYTNÁ A STRÁNÍ: Nebuďte jako politici v televizi, které vypínáme

před 5 roky, 29.8.2014

Korytná, Strání – Středeční předvolební spanilá jízda směřovala tentokrát až do příhraničí. V Korytné i ve Strání jsem zaznamenal zajímavé názory, které rezonují jedno jediné: nedůvěru vůči politikům.

Číst celý článek

Dolní Němčí: srdce na dlani

před 5 roky, 29.8.2014

„Proč chcete do Senátu? Myslíte si, že něco zmůžete? Politika vás akorát zkazí, a když se tam dostanete, nebudete se už o nás zajímat,“ řekl mi jeden z hostů hospůdky v Dolním Němčí, kam jsem zavítal v rámci své předvolební kampaně. Přesně takové názory jsou pro mě velkou výzvou. Vysvětloval jsem diskutujícím, že je nutné změnit pohled na politiku a na lidi, kteří o ni mají skutečně zájem. Ne o politiku z hesel, ale o politiku jako o fungujícím systému pomoci lidem a konkrétní práci pro ně.

Číst celý článek