Blog

Zde najdete mé články, které publikuji na internetu.

MODRÁ VONĚLA MEDEM

před 6 roky, 25.8.2014

Rozličné sirupy, mošty a jiné pochutiny z medu jsem si vychutnal v sobotu 23. srpna v Archeoskanzenu v Modré. Prakticky hned u vchodu mě zaujala umělkyně, která malovala lidem na tváře různá zvířata a jiné malby.

Číst celý článek

ZA VETERÁNY JSEM PŘIJEL KULTOVNÍM FIATEM

před 6 roky, 25.8.2014

Úchvatné historické stroje byly k vidění na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti (sobota 23. srpna), kde se konal tradiční sraz majitelů motocyklů a automobilů s názvem Veteráni moravským Slováckem.

Číst celý článek

HODY V SUCHÉ LOZI DÉŠŤ NEPOKAZIL

před 6 roky, 18.8.2014

Suchá Loz – Víkendové plány mého volebního štábu neopomněly ani na návštěvu hodů v Suché Lozi. Jejich součástí bylo i otevření nové cyklotrasy a vodní nádrže Solařky.

Číst celý článek

ZÁKULISÍ VELKÉ CENY V BRNĚ

před 6 roky, 16.8.2014

Brno - Neskrývám, že jsem velký fanoušek do motorek. Grand Prix České republiky v Brně nemohla proto v mém jinak přeplněném programu chybět. Prošel jsem paddock, navštívil box mého přítele Lorenza Baldassarriho, který je velkým motoristickým příslibem. A zajímal se také o jeho motocykl, jak jinak.

Číst celý článek

FITNESS DEN: ZAJÍMAVÁ PŘÍLEŽITOST NEJEN PRO ŽENY

před 6 roky, 16.8.2014

Měření tlaku, nabídka produktů zdravé výživy, soutěže pro děti a především možnost vyzkoušet si fitness cvičení se zkušenými lektory a lektorkami – to byl Fitness den v areálu společnosti Kovosteel ve Starém Městě.

Číst celý článek