Blog

Zde najdete mé články, které publikuji na internetu.

V LOUCE SE NETAJÍ VDĚKEM K PANÍ STAROSTCE

před 5 roky, 13.8.2014

Nekonečná oprava silnice, oprava školy a přání hasičů pořídit si lepší výstroj. To jsou některá z témat, které jsme probrali v Louce se starostkou Louky Annou Vašicovou a starostou tamních dobrovolných hasičů Vlastimilem Horákem.

Číst celý článek

POUČNÁ SETKÁNÍ NA HORŇÁCKU

před 5 roky, 12.8.2014

Kuželov, Hrubá Vrbka – Proč chcete do Senátu? A má to vůbec nějaký smysl? Co jste zač? Nejste mafián? I na takové otázky musí být člověk připravený, když se při návštěvě obcí volebního obvodu setká s voliči.

Číst celý článek

Potřebujeme lepší vybavení, posteskli si hasiči v Kozojídkách

před 5 roky, 6.8.2014

Rodiště známého akademického malíře Karla Benedíka, Kozojídky, jsem navštívil ve středu 6. srpna. Domek tohoto umělce si i po letech zachoval svou kouzelnou atmosféru a jeho fasádu zdobí pamětní cedulka připomínající památku i dílo tohoto malíře a restaurátora.

Číst celý článek

Dar dobrovolným hasičům z Ostrožské Lhoty

před 5 roky, 5.8.2014

Je to málo viditelná, zato záslužná činnost. Míním dobrovolné hasiče, kteří mimo svá zaměstnání a na úkor volného času neváhají pomáhat v situacích, kdy jde o záchranu lidských životů a majetku. Proto jsem navštívil 1.ročník klání

Číst celý článek

Návštěva podniku Linea v Nivnici

před 5 roky, 5.8.2014

– Dvě stě padesát zaměstnanců, tři stovky produktů a export do patnácti zemí světa. A tradice, která zavazuje. To je vizitka akciové společnosti Linea sídlící v Nivnici na Uherskobrodsku, výrobce ovocných nápojů, sirupů, protlaků, ovocných vín a lihovin.

Číst celý článek