HODY V SUCHÉ LOZI DÉŠŤ NEPOKAZIL

Suchá Loz – Víkendové plány mého volebního štábu neopomněly ani na návštěvu hodů v Suché Lozi. Jejich součástí bylo i otevření nové cyklotrasy a vodní nádrže Solařky.
Lidé míní, počasí mění. Prudký dešťový příval zhatil plány pořadatelů, došlo na mokrou variantu. Soutěž o co nejoriginálnější kostým pří jízdě na kole Sucholožský kolodrom se přesunula na prostranství k radnici a restauraci. Naštěstí brzy prokouklo mezi mraky slunce a nálada se hned výrazně zlepšila. Se svou nejmenší ratolestí v kočárku se objevil i poslanec a místopředseda Poslanecké sněmovny ČR Petr Gazdík, který nám popřál ve volebním klání hodně štěstí.
Lidé v Suché Lozi, která na první pohled zaujme upraveností a čistotou, se umějí bavit. Umějí i diskutovat, o čemž se přesvědčili při dotazech k nabízenému volebnímu letáčku s mými prioritami i členové volebního štábu. A to je dobře. Protože veřejná diskuze a dialog mezi konkrétními lidmi vydá víc, než záplava billboardů na každém rohu. I proto budou naše cesty do měst a obcí volebního obvodu dále pokračovat.