Návštěva podniku Linea v Nivnici

vytvořeno: 5.8.2014, před 7 roky v rubrice Blog – Dvě stě padesát zaměstnanců, tři stovky produktů a export do patnácti zemí světa. A tradice, která zavazuje. To je vizitka akciové společnosti Linea sídlící v Nivnici na Uherskobrodsku, výrobce ovocných nápojů, sirupů, protlaků, ovocných vín a lihovin.

V rámci předvolební kampaně do Senátu Parlamentu České republiky jsem navštívil úspěšnou společnost, která patří v tuzemsku k nejvýznamnějším výrobcům širokého spektra ovocných nápojů.
Kvalita produktů a spokojenost zákazníků je pro nás jednoznačnou prioritou, sdělil mi ředitel podniku Gabriel Slanicay. Vedle vstřícného přijetí mi v jeho kanceláři padla do oka i sbírka obrazů českého moderního abstraktního malířství. I tento fakt mnohé napovídá o atmosféře ve společnosti. Ujasněný podnikatelský záměr, vstřícné vztahy vedení a zaměstnanců, firemní sounáležitost. A více než dvacet let budovaná tradice úspěšné firmy.
Pan ředitel nás provedl jednotlivými provozy, zasvěcený výklad nám přiblížil zákulisí výroby zdejších špičkových produktů. Dlouhodobé investice do provozu řadí Lineu k lídrům oboru.
Tady si nestýskají nad tím, že pracují daleko od Prahy, na východě republiky. Mají jasné představy, plány a cíle. Vedení a zaměstnanci táhnou za jeden provaz. Zkušenosti, píli a odhodlání dokázat něco víc zúročují v úspěšné podnikatelské kouzlo společnosti Linea Nivnice.