PODĚKOVÁNÍ VOLIČŮM

vytvořeno: 10.10.2014, před 7 roky v rubrice Blog Vážení přátelé, rád bych Vám touto formou poděkoval za Vaši dosavadní morální podporu, které si velmi vážím. Už v pátek a v sobotu se možná potkáme u volebních uren.

Budu Vám velmi vděčný, pokud si při výběru volebních lístků vzpomenete na mne a tím mi opět vyjádříte důvěru v jednom z nejzásadnějších kroků mého života.
Mohu už nyní slíbit, že nezklamu Vaši důvěru. Jsem pevně odhodlán pracovat pro náš region jako senátor a dodržet vše, co jsem slíbil občanům 62 obcí, které spadají do mého volebního obvodu. Všechny tyto obce jsem postupně poctivě (a připomínám, že velmi rád) navštívil a setkal se s jejich obyvateli. Každý hlas má pro mě mimořádnou cenu. Nejen proto, že mě krok po kroku posouvá k možnosti efektivně pracovat v Senátu, ale jak jsem již připomínal, je hlasem Vaší důvěry a Vašeho srdce. Prosím, podpořte mou snahu vykonat něco užitečného pro naše Slovácko a Horňácko. A budu velmi rád, pokud po volbách spojíme síly a společně si pak užijeme radost z dobře vykonané práce. Volbami nic nekončí, právě naopak. Práce bude nesmírně mnoho. Uvítám každého člověka, který bude ochoten se zapojit do pracovních skupin složených z dobrovolníků z řad hasičů, zdravotníků, pracovníků sociálních služeb, podnikatelů, důchodců a podobně. S výsledky právě těchto pracovních skupin budeme mít možnost oslovit zodpovědné ministry a jejich pracovníky a důrazně požadovat výsledky. Pojďme spolu ukázat, že politika může být jiná. Ukázat, že politika může být užitečná. Dokážeme to. Ale jedině spolu. Nabízím se jako nástroj Vašich přání a potřeb, rád se stanu pojícím článkem mezi hlasem lidí ze Slovácka a politiky. Slovácko má být na co hrdé. A já chci pracovat pro Vás ze všech sil, abyste Vy a celé Slovácko mohli být hrdi na mně. Prosím, pokud byste mohli mou kandidaturu doporučit i Vašim přátelům a známým. Budu za tuto Vaši vstřícnost velmi rád. Mnohokrát děkuji, a prosím, držte mi palce ve volbách ve dnech 10. a 11. října. Děkuji !

S přátelským pozdravem,

Alessandro Alagia
Kandidát do Senátu ČR, obvod 81