POLEŠOVICE: OCENĚNÍ PRÁCE STAROSTY I VOLÁNÍ PO NOVÝCH CHODNÍCÍCH

vytvořeno: 27.7.2014, před 7 roky v rubrice Blog Jaký přínos může mít pro obec i celé Slovácko dostavba rychlostní komunikace R55, důležitost opravy místních cest a další témata jsem měl možnost prodebatovat s obyvateli Polešovic.

Do obce jsem zavítal v pátek 25. července v rámci svých pravidelných setkání s občany obcí a měst Slovácka. V neformální a velmi srdečné atmosféře jsem s lidmi hovořil v tamní Sokolovně a poté jsme se přemístili do jedné z tamních restaurací. Hovořili jsme spolu také o významu Senátu. Vysvětloval jsem, že tato komora parlamentu má stále svůj význam, pokud mají senátoři skutečnou chuť poctivě pracovat pro obyvatele „svého“ obvodu.

Účastníci setkání ocenili práci a snahu polešovického pana starosty, ale vyjádřili přání opravit co nejdříve některé cesty v obci, zvláště v odlehlejších částech. V závěru posezení mi popřáli hodně zdaru v mé kandidatuře do Senátu a společně jsme si slíbili, že se určitě nevidíme naposledy. Velmi dobře si uvědomuji, jak je pro lidi ze Slovácka politika citlivým tématem. O to více mě těší, že lidé z Polešovic dokázali s nadhledem, ale i velmi zasvěceně mluvit o řadě věcí, které musí politici řešit, aby si znovu získali důvěru voličů. Věřím, a budu se snažit, abych byl jedním z těch politiků, kteří nemluví do větru a skutečně se snažili nejen naslouchat, ale hlavně lidem ze Slovácka efektivně pomáhat při řešení jejich problémů.    (Fotogalerii najdete na mém facebooku)