SELSKÉ TRHY: OCHUTNÁVKA SKVĚLÝCH POTRAVIN I SETKÁNÍ SE ZAJÍMAVÝMI LIDMI

vytvořeno: 2.8.2014, před 7 roky v rubrice Blog Pravé domácí klobásky, marmeláda a jiné pochutiny a biopotraviny jsem měl možnost ochutnat na selských trzích v Uherském Hradišti, v sobotu 2. srpna. Na trhy jsem se vypravil především kvůli tomu, užít si pohodové sobotní ráno a poznat se s novými lidmi.

Několik z nich mě zastavilo a hovořili se mnou o mé kandidatuře do Senátu. Někteří mě dokonce přátelsky varovali před vstupem do politiky. „Obdivuji Vás, že do toho chcete jít. Tady v republice už ten nepořádek nedá nikdo dohromady,“ poznamenal jeden pán, který přijel na selské trhy ze Sadů. Snažil jsem se mu vysvětlit, že nikdy není pozdě na nápravu a vždy má cenu zkusit změnit věci k lepšímu. Další pán mě požádal, abych mu o sobě řekl něco bližšího, a mluvil se mnou o některých bodech mého volebního programu. Jsem rád, že lidem není lhostejné, co se ve státě a hlavně v regionu děje a že mají zájem věci společně se mnou řešit.

Sobotní dopoledne jsem tak strávil velmi příjemným způsobem – ochutnávkou a nákupem kvalitních potravin a také tím, co mě baví snad ze všeho nejvíc – setkáním se skvělými lidmi.